Mer vrålsnabba bilar
Need for Speed: Pro Street
Här kommer ett gäng supersmarriga screenshots från EA:s kommande Need for Speed: Pro Street. Spelet släpps 29:e november och kommr att betygsättas i vårt stora novembernummer. Bilderna är exklusiva och härstammar från Xbox 360-versionen.
- Format:Nintendo DS, PC, PS2, PS3, PSP, Wii, Xbox 360
- Genre:Racing
- Utvecklare:EA Black Box
- Utgivare:EA
- Antal spelare:1-2
- Antal spelare online:1-6
- Åldersgräns:Från 3 år
- Premiär:22 November 2007
| Ert betyg: | 6/10 |
- 4/10 AG Jati
Jaså, en ny generation i NFS Pro Street. Den här... - 3/10 Figgedy
Jag har egentligen ingenting bra att säga om... - 8/10 Need For Speed
Jag tycker att Need for Speed serien är den bästa... - 6/10 rager
NFS Pro Street var nog ett fiasko enligt mig.... - 7/10 SockaN AkA Socky
Det var på håret att det fick en 7a, det var... - 7/10 johan1279
---Ingen bra Recension-- en klar och ren... - 6/10 Crazy_Chicken
Hade hoppas så mycke mer på detta spelet, men det...
- Race Driver: Grid Multi
- Project Gotham Racing 4 Xbox 360
- GTR 2 PC
- Forza Motorsport 2 Xbox 360
- Need for Speed: Carbon Multi
- Need for Speed: Most Wanted Multi
- Juiced 2: Hot Import Nights Multi
- Cruis'n Wii
- Need for Speed: Shift Multi
- Need for Speed: Undercover Multi


































Gamereactor since 1998 - Published by Gamez Publishing A/S Strandvejen 72 st. mf, 2900 Hellerup, Denmark









va snakkar du om Mroizo vill du att nfs spelen ser ut som dom gjorde på 90 talet där man inte kunde se om man körde en ferrari eller en Bmw
där det var såå dålig grafik...
Jag tror inte Oizo syftade på grafiken. Vad jag uppfattade, pratade han om att NFS serien har övergått till bilpimpande och cruisande i stadsmiljöer, istället för vrålsnabb racing i landsvägsmiljö
LÄNGTAR TILLS DET SLÄPPS
Tillagt 2007-10-21 20:20:
MrOzio i detta spelet kör man inte om kring i kvarter. detta kommer bli det bästa nfs spelat på länge
Durden: Betydligt svårare och mer verklig. Ja.
Chargern är het!
Yezz! En till Charger älskare!
Kan bli kul, ser mycket bättre ut än de senaste upplagorna
Hörrödudu Petter, hur är känslan i driftingen? Fortfarande lika plastig som i Carbon-spelet eller har den blivit lite svårare och aningen "verkligare"?
Chargern är het!
LÄNKTAR SÅ JAG NÄSTAN SPRÄNGS. Detta ser grymt bra ut.
Är ett grymmt stort fan(gillar det as mycket) av Need For Spees Serien och detta ser mer smaskens ut än vad NFS Carbon gjorde. Måste köpa detta när det kommer ut

va snakkar du om Mroizo vill du att nfs spelen ser ut som dom gjorde på 90 talet
där man inte kunde se om man körde en ferrari eller en Bmw
där det var såå dålig grafik...
längtar så det spricker hoppas på att spelet är skönt och på ett demo som kommer snart
NFS har verkligen förfallit de senaste åren. På 90-talet levererade serien den bästa arkadracingen i höga farter på landsvägar. Nu verkar halva spelet gå ut på att pimpa bilen och resten på att köra runt runt kring stadskvarter som alla ser likadana ut. Tråkigt minst sagt. Kommer serien någonsin kunna komma tillbaka till sin forna storhet? Tack och lov att Asphalt finns.
ser riktigt bra ut!
Skulle ni inte kunna börja ha bilderna i png istället för jpeg/jpg? Komprimeringen förstör verkligen bilderna.
Riktgigt rikgtigt najjs
men även riktigt riktigt synd att dom tagit bort free roamen 