Zeta Division har definitivt en av de mest imponerande laguppställningarna i den konkurrenskraftiga Overwatch 2 världen just nu, eftersom hela laget består av före detta Overwatch League veteraner, och till och med några tidigare OWL-mästare. Eller så var det i alla fall.
Eftersom Zeta Division kommer att förlora talangerna hos Lee "Fearless" Eui-Seok. Tankspelaren, tidigare känd för att vara en OWL-mästare med Shanghai Dragons, har bestämt sig för att dra sig tillbaka från tävlingsinriktade Overwatch, vilket innebär att vi inte längre kommer att få se honom slåss i turneringar runt om i världen.
Detta innebär också att tävlingen Esports World Cup som avslutades förra veckan och där Zeta Division tog sig till semifinal var sista gången som Fearless tävlade i en större tävling.