Med tanke på alla sportrelaterade produktioner som Apple TV hade planerat för sommaren var den stora frågan hur streamingtjänsten skulle kunna klämma in ytterligare en säsong av golfkomediserien Stick. Svaret verkar helt enkelt vara att Stick aldrig var tänkt att ingå i sommarens utbud, eftersom Apple TV nu har avslöjat att serien återvänder med sin andra säsong i november.
Medan The Dink och Ted Lasso dominerat sommarens utbud, har streamingjätten spikat den 4 november som premiärdatumet då Owen Wilsons avdankade proffs som sadlat om till tränare ska göra comeback.
Vi vet ännu inte särskilt mycket mer om den andra säsongen av Stick, men ett antal nya bilder från serien har släppts. De ger bland annat en första titt på Marc Maron, Timothy Olyphant, Peter Dagar, Lilli Kay och flera andra.
