Trials-serien är snart tillbaka med mer dödsföraktande racing in Trials Rising. Det släpps först den 12 februari, men redan från och med imorgon kommer du kunna prova på det till valfritt format. Vi samarbetar nämligen med Ubisoft och ger därför 150 användare tillgång till den beta som startar den 13 september och håller på till den 17:e.
Det enda du behöver göra är att mata in koden du hittar nedan (med feta bokstäver) på denna länk. Sedan väljer du ditt format, varpå du får ett mejl skickat till den adress du uppgivit på ditt Uplay-konto.
Men det roliga stannar dock inte där. För sedan du gjort detta får du även bjuda in fyra vänner som också får koder till samma format som du valt. Koden kan bara användas 150 gånger och om den inte längre fungerar så är den helt enkelt förbrukad. Lycka till!
APTM6JJRCP34
Ses vi på banan?