Så var den andra veckan av vårt sommarquiz avklarat och det är dags för oss att kora en vinnare. Men innan vi gör det, drar vi härmed igång en ny tävling för den tredje veckan. Det står nya priser på spel och det enda du behöver göra för att vinna är att besvara frågorna nedan.
Först vill vi dock berätta vad ni tävlar om denna gång. Det handlar om fina priser från Razer. Förstapriset är ett Cynosa Lite-tangentbord, följt av ett Hammerhead ANC USB-C-headset samt till sist en Razer Tetra.
Vill du läsa mer om priserna, surfar du bara över till denna länk för tangentbordet, denna för headsetet och till sist (men absolut inte minst) denna för Razer Tetra.
Då är det dags för frågorna då. Denna vecka handlar det om besvikelser, förbittring och vrede. Besvara frågorna så gott du kan och du är automatiskt med och tävlar (glöm inte kolla dina PM för att se om just Du vann)!
1: Vilket spel är det värsta du någonsin har spelat och varför?
2: Vilket spel har gjort dig mest besviken i år?
3: Vilket spel som alla tycks älska, är du inte särskilt förtjust i?
4: Vilken konsol har gjort dig mest besviken sedan du började med konsoler?
5: Vilken trend inom spelindustrin hoppas du ska försvinna?
6: Vilket spelföretag gör bäst respektive värst spel?
7: Vilket spelföretag tycker du bör förbättra sig så snart som möjligt?
Lycka till hörni!