Den gångna helgen låter ett popup-kafé med Horizon Forbidden West-tema i centrala Paris dig äta som en Nora, vilket ger kunderna massor av rätter inspirerade av Guerrilla Games Horizon-franchise.
Kaféet varade dock bara från den 9 till den 11 februari, vilket betyder att det är mycket troligt att du inte fick chansen att prova det. Du kan kolla in videor av maten och alla andra intressanta tillbehör som hängde runt kaféet, men det får oss bara att önska att Sony skapade massor av liknande platser runt om i världen.
Efter den senaste PlayStation Super Bowl-annonsen är det tydligt att Sony ökar sin marknadsföring och visar upp alla sina exklusiva franchiser, från God of War till Spider-Man. Horizon-kaféet är bara en liten del av denna marknadsföringsplan, men det är verkligen en som har dragit många ögon till den.
Skulle du äta på Horizon café? Vilken annan Sony-franchise ska få en egen minirestaurang i framtiden?