Davis Cup-finalerna börjar i dag, och det har bekräftats att Rafa Nadal kommer att spela i eftermiddag, och kanske för sista gången någonsin. "World Cup of Tennis" börjar idag i Málaga med kvartsfinaler, följt av semifinaler och den stora finalen på söndag.
Den mest prestigefyllda tennisturneringen utanför ATP-kretsen, där tennisspelare spelar med sina nationslag, startar idag med Nederländerna mot Spanien, klockan 17:00 CET (centraleuropeisk tid, 16:00 brittisk tid).
Och ja, Rafa Nadal kommer att spela idag, så fans som betalat hundratals eller till och med tusentals euro kommer att få sin kick av att se Rafa spela kanske för sista gången.
Davis Cup-matcher den här veckan
Tisdagen den 19 november inleds med Botic Van de Zandschulp vs. Rafa Nadal, klockan 17:00 CET. Den följs av Tallon Griekspoor-Carlos Alcaraz, cirka kl. 19:00 CET, beroende på när den föregående matchen slutar.
Davis Cup-kvartsfinaler spelas i bäst av tre matcher, så om det blir oavgjort kommer en tredje dubbelmatch att spelas, med spelare som bestäms senare av varje lags kapten (David Ferrer i det spanska fallet).
Resten av veckans matcher är följande:
Onsdag 20 november: Tyskland mot Kanada (12:00 CET)
Torsdag 21 november: USA mot Australien (10:00 CET)
Torsdag 21 november: Italien mot Argentina (17:00 CET)
Fredag 22 november: 1:a semifinalen (Tyskland/Kanada mot Nederländerna/Spanien, kl. 17:00 CET)
Lördag 23 november: 2:a semifinalen (Italien/Argentina vs. USA/Australien, kl. 13:00 CET)
Davis Cup-finalen spelas söndagen den 24 november klockan 16:00 CET.